Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Przejdź do - Najlepsze życzenia z okazji Święta Kolejarza

Najlepsze życzenia z okazji Święta Kolejarza

Wszystkim pełniącym służbę na kolei składamy serdeczne życzenia satysfakcji w pracy zawodowej, coraz lepszych warunków pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Czytaj więcej o: Najlepsze życzenia z okazji Święta Kolejarza
Przejdź do - SimKol sp. z o.o. z umową na dostawę symulatora USRKiŁ dla LCS Idzikowice.

SimKol sp. z o.o. z umową na dostawę symulatora USRKiŁ dla LCS Idzikowice.

SimKol sp. z.o.o. dostarczy dla Bombardier Transportation (ZWUS) Polska sp. z o.o.  symulator urządzeń sterowania ruchem kolejowym i łączności, który będzie odzwierciedlał powstające LCS Idzikowice.

Czytaj więcej o: SimKol sp. z o.o. z umową na dostawę symulatora USRKiŁ dla LCS Idzikowice.
Przejdź do - Ogłoszenie o konkursie nr POWR.02.15.00-IP.02-00-003/20 Tworzenie e-materiałów do kształcenia zawodowego (e-materiały zawodowe)

Ogłoszenie o konkursie nr POWR.02.15.00-IP.02-00-003/20 Tworzenie e-materiałów do kształcenia zawodowego (e-materiały zawodowe)

W dniach 24 sierpnia - 7 września br. trwa nabór Ministerstwa Edukacji Narodowej do projektów konkursowych na opracowanie  multimediów - e-zasobów do kształcenia zawodowego dla 32 branż.
Konkurs przeznaczony jest dla podmiotów posiadających doświadczenie w tworzeniu multimediów, symulatorów, aplikacji VR .
Czytaj więcej o: Ogłoszenie o konkursie nr POWR.02.15.00-IP.02-00-003/20 Tworzenie e-materiałów do kształcenia zawodowego (e-materiały zawodowe)